Програмування Minecraft Edu
вік 7+

Image

Minecraft – тотальне захоплення для дітей та нерозуміння, що це, навіщо і що з ним робити для батьків. У випадку з Minecraft нам не потрібно навчати дітей, як їм користуватися, але в знайомому дітям середовищі і на базі знайомої їм механіки ми зробили справжній міжпредметний курс з різних дисциплін (STEM, географія, астрономія, музика тощо), де кожне заняття – це тематична подорож країнами, знайомство з винаходами цих країн та втілення отриманих на занятті знань у Minecraft.

Наше завдання – cпрямувати захоплення дітей в продуктивне русло, навчивши використовувати Minеcraft як освітній інструмент. Нами створено три модулі цієї програми з навчання через Minecraft для різного віку та рівня підготовки.


  9 місяців, 1 раз/тиж., 90 хв.

   26.01.2020


  800 ₴

Для кого цей курс?

div

Для дітей, для найменших відвідувачів, для школярів, для дівчат, для батьків (так, в нас можливість відкритих уроків, де ви із задоволенням поринете у світ програмування, електроніки, фізики, інших точних наук тощо)

Структура курсу

div

Блок 1
Перший крок в Minecraft

За допомогою улюбленої гри ми вивчаємо логіку, просторове уявлення, розбираємося в основах програмування, в основних командах (елементарний рівень), вчимося керувати створювачем світів за допомогою команд. Під час цього блоку навчимося:

 • Мислити логічно;
 • Розшифровувати листи;
 • Працювати в команді;
 • Виконувати обмежені у часі завдання;
 • Навички презентування;
 • Мислити як дизайнер;
 • Основам організації файлів;
 • Основам пошуку інформації.

Блок 2
Відкривач світу в Minecraft

Подорожі з використанням VR-окулярів у різні країни та відтворення частини зовнішнього світу у власному світі. Більш глибоке вивчення деяких команд, базового програмування, розвиток логіки, проектна та командна робота, вчимося шукати необхідну інформацію, аналізувати її та розвиваємо критичне мислення. Під час блоку навчимося:

 • Аналізувати інформацію;
 • Працювати в команді;
 • Систематизація інформації;
 • Проектне мислення;
 • Основам програмування.

Блок 3
Джедаї Minecraft EDU

Курс для тих, хто вже пройшли 2 попередніх модуля. Особливістю є робота із середовищем Code Connection. Це середовище є стартом у незалежному програмуванні. За допомогою алгоритмічних блоків у Code Connection можна писати програму, яку потім запустимо у Minecraft.

Викладачі

div5

Хочеш знати більше про викладачів? В нас працюють кращі. Ті, які практикують самі, але найголовніше - можуть і вас навчити робити те саме. А це - вже талант.

Сертифікат

div5

Ну як же без нього? Буде, дуже презентабельний. Готуй місце на стінці. Але краще - якісні знання, ніж сертифікати, правда?

Працевлаштування

div5

Курс пройдено? Відтепер ми будемо жити з тобою довго та щасливо. Ми гарантовано надаємо роботу кращим випускникам, чиї роботи та фінальні проекти змусять нас вас полюбити. Маємо власну in-house digital-агенцію, яка працює виключно з закордонними партнерами. І так, we are hiring!

Три кроки, щоб почати

div5

1

Крок

Оплатити курс прямо на сайті або ми можемо виставити рахунок
2

Крок

Чекати електронного листа з докладною інструкцією про те, куди зайти, що скачати, як встановити необхідне програмне забезпечення перед початком навчання
3

Крок

Розпочати навчання з нами