ЧАС ЧИТАННЯ: 3 ХВ.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Програмування – одна з найперспективніших галузей у сучасному світі. І якщо раніше для того, щоб стати програмістом, необхідно було обов’язково вступати до університету на навчання, навчатись п’ять років, захищати диплом… (і тільки потім зрозуміти, що розвиток технологій вже давно набагато попереду навчальної програми у виші!), то тепер навчитись кодингу можна набагато простіше і швидше. Як? – Читайте далі!

ЧАС ЧИТАННЯ: 2 ХВ.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

IT-спеціалісти сьогодні є творцями нової реальності. Саме тому цю професію мріють опанувати все більше і більше людей. Але які саме переваги роботи в IT? Ми дібрали для Вас топ із 10 найкрутіших.

ЧАС ЧИТАННЯ: 2 ХВ.
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Сьогодні слово «IT» у кожного на вустах. Це поняття настільки міцно увійшло у наше повсякденне життя, що стало майже невід’ємною його частиною: щодня ми чуємо новини про розробки у сфері IT, споглядаємо стрімкий розвиток технологій. А стандартні навички володіння комп’ютером на рівні користувача давно вже є вимогою часу. Але як щодо того, щоб не лише використовувати інноваційні досягнення технічного прогресу, але й самому долучитись до його творення?.. Думаєте, це неможливо?  ̶  Читайте далі!