Експрес-курс з веб-дизайну онлайн з нуля для недизайнерів за 1,5 місяці з гарантованим працевлаштуванням
вік 18+

Image

Web-дизайн - це процес створення сайтів, який включає в себе технічну розробку зручної структури веб-сторінки, її графічного оформлення й подальшої передачі інформації в мережу. Чим відрізняється веб-дизайнер від просто дизайнера? Дизайнер працює лише з графічними елементами та відповідає лише за візуальне відтворення інформацій та сайті, тоді як веб-дизайнер – це багатофункціональний спеціалість більш широкого профілю, який виконує кожний етап зі створення сайту та контролює його подальший запуск.


16.05.2024 2 750 ₴
1,5 міс., 2 рази/тиж., 90 хв. 2 500 ₴

Етапи роботи веб-дизайнера над проектом або з клієнтом

div

1

Технічне завдання

З’ясовуємо мету створення веб-сайту, який функціонал потрібен, яку структуру і зовнішній вигляд він повинен мати. Краще відправити декілька посилань існуючих сайтів у різних стилях, аби визначитися зі стилем та форматом.
2

Структурування інформації на сторінці, або юзабіліті сайту

Створюємо загальну модульну сітку і формуємо структуру подачі контенту.
3

Графічне оформлення

Працюємо в графічному редакторі та створюємо дизайн сайту. Повна свобода для вашої уяви та творчості
4

Верстка

Ділимо графічне зображення сторінки на окремі елементи та працюємо зі спеціалістом щодо «перекладу» дизайну у код. Все, роботу виконано.

Які переваги курсу?

div

Ми живемо з тобою в одному ритмі і прекрасно знаємо твої потреби. Тому все буде:

 • швидко
 • ефективно
 • зрозуміло
 • без бла-бла

Стислі терміни, витримка корисного, трохи проблем з практичними заняттями - це експрес-режим, марафон, аби не чекати більше та бути попереду. Заощаджуємо твій час, нерви, гроші.

Для кого цей курс?

div

Неважливо, хто ти - школяр, студент, менеджер в банку, власник бізнесу, надаєш послуги або в пошуку себе і нової професії - цей курс допоможе тобі здобути сучасні знання на навички для себе та своєї справи, змінити професію, заробити гроші або просувати власні ідеї, товари та послуги тут і зараз. Технології змінюють цей світ швидко, тому у тебе є 10 хв на роздуми. Час пішов…

Структура курсу

div

Блок 1
Введення у Web-design

 • Анатомія сайту
 • Стилі веб-дизайну
 • Інструменти веб-дизайнера

Блок 2
Графіка для веб-дизайну

 • Знайомство з Adobe Photoshop та інструментами
 • Знайомство з Figma та набором інструментів
 • Створення макету сайту на основі шаблонних рішень

Блок 2
UI/UX дизайн для front-end

 • Ідеї дизайну
 • Створення власного прототипу

Викладачі

div5

Хочеш знати більше про викладачів? В нас працюють кращі. Ті, які практикують самі, але найголовніше - можуть і вас навчити робити те саме. А це - вже талант.

Сертифікат

div5

Ну як же без нього? Буде, дуже презентабельний. Готуй місце на стінці. Але краще - якісні знання, ніж сертифікати, правда?

Працевлаштування

div5

Курс пройдено? Відтепер ми будемо жити з тобою довго та щасливо. Ми гарантовано надаємо роботу кращим випускникам, чиї роботи та фінальні проекти змусять нас вас полюбити. Маємо власну in-house digital-агенцію, яка працює виключно з закордонними партнерами. І так, we are hiring!

Три кроки, щоб почати

div5

1

Крок

Оплатити курс прямо на сайті або ми можемо виставити рахунок
2

Крок

Чекати електронного листа з докладною інструкцією про те, куди зайти, що скачати, як встановити необхідне програмне забезпечення перед початком навчання
3

Крок

Розпочати навчання з нами