Програмування Java, JavaScript, Python, PHP, C#, C++ online
вік 18+

Image
Ми розробили унікальні, стислі за часом та максимально ефективні за своєю корисністю курси з вивчення найпопулярніших мов програмування. Спираючись на свій досвід та на світову практику, ми приготували для вас тільки актуальну інформацію та те, що відповідає часу.
Це – не загальний курс з усіх перерахованих мов, це – курс на запит для того, аби вивчити з початку чи поглибити свої знання з будь-якої теми. Курс розрахований на строк від 1 до 3 місяців.
  15.08.2022 4 000 ₴
  1-3 міс., 2 рази/тиж., 120 хв. 3 200 ₴

Які переваги курсу?

div

Ми живемо з тобою в одному ритмі і прекрасно знаємо твої потреби. Тому все буде:

  • швидко
  • ефективно
  • зрозуміло
  • без бла-бла

Стислі терміни, витримка корисного, трохи проблем з практичними заняттями - це експрес-режим, марафон, аби не чекати більше та бути попереду. Заощаджуємо твій час, нерви, гроші.

Для кого цей курс?

div

Неважливо, хто ти - школяр, студент, менеджер в банку, власник бізнесу, надаєш послуги або в пошуку себе і нової професії - цей курс допоможе тобі здобути сучасні знання на навички для себе та своєї справи, змінити професію, заробити гроші або просувати власні ідеї, товари та послуги тут і зараз. Технології змінюють цей світ швидко, тому у тебе є 10 хв на роздуми. Час пішов…

Структура курсу

div

Блок 1
Теоретична частина

Блок 2
Практична частина

Блок 3
Робота над власним проектами та розбір помилок, фідбек від куратора та постійна підтримка

Викладачі

div5

Хочеш знати більше про викладачів? В нас працюють кращі. Ті, які практикують самі, але найголовніше - можуть і вас навчити робити те саме. А це - вже талант.

Сертифікат

div5

Ну як же без нього? Буде, дуже презентабельний. Готуй місце на стінці. Але краще - якісні знання, ніж сертифікати, правда?

Працевлаштування

div5

Курс пройдено? Відтепер ми будемо жити з тобою довго та щасливо. Ми гарантовано надаємо роботу кращим випускникам, чиї роботи та фінальні проекти змусять нас вас полюбити. Маємо власну in-house digital-агенцію, яка працює виключно з закордонними партнерами. І так, we are hiring!

Три кроки, щоб почати

div5

1

Крок

Оплатити курс прямо на сайті або ми можемо виставити рахунок
2

Крок

Чекати електронного листа з докладною інструкцією про те, куди зайти, що скачати, як встановити необхідне програмне забезпечення перед початком навчання
3

Крок

Розпочати навчання з нами