Курс зі створення WOW-презентацій online
вік 18+

Image
Вміння структурувати інформацію, доступно висловлювати свої думки, створювати презентації та інші візуальні матеріали в роботі, на нарадах, під час виступів, для реклами – це важлива навичка сучасної людини, яка дозволяю досягати успіху в кар’єрі та бізнесі.
Візуальна презентація допоможе вам впливати на глядача та його емоції, а це іноді важить більше, ніж тисяча слів. Цей курс саме про те, як створювати ефективні презентації та впливати на рішення інших людей за допомогою візуального ряду. Ви дізнаєтесь все про стилі, кольори, динаміку слайдів, як правильно структурувати інформацію та відображати великі об’єми даних, навіть не будучи дизайнером.
  16.05.2024 3 300 ₴
  1 місяць, 2 рази/тиж., 120 хв. 3 000 ₴

Які переваги курсу?

div

Ми живемо з тобою в одному ритмі і прекрасно знаємо твої потреби. Тому все буде:

 • швидко
 • ефективно
 • зрозуміло
 • без бла-бла

Стислі терміни, витримка корисного, трохи проблем з практичними заняттями - це експрес-режим, марафон, аби не чекати більше та бути попереду. Заощаджуємо твій час, нерви, гроші.

Для кого цей курс?

div

Неважливо, хто ти - школяр, студент, менеджер в банку, власник бізнесу, надаєш послуги або в пошуку себе і нової професії - цей курс допоможе тобі здобути сучасні знання на навички для себе та своєї справи, змінити професію, заробити гроші або просувати власні ідеї, товари та послуги тут і зараз. Технології змінюють цей світ швидко, тому у тебе є 10 хв на роздуми. Час пішов…

Структура курсу

div

Блок 1
Знайомство з програмою

 • Знайомство з інтерфейсом PowerPoint
 • Структура презентації, створення власного шаблону

Блок 2
Дизайн та зображення

 • Стилі презентацій та поняття композиції
 • Поєднання кольорів та вибір шрифту
 • Використанні зображень, іконок, анімацій та робота з відео

Блок 3
Дані та нові інструменти

 • Візуалізація даних та використання інфографіки
 • Нові інструменти та їх застосування

Викладачі

div5

Хочеш знати більше про викладачів? В нас працюють кращі. Ті, які практикують самі, але найголовніше - можуть і вас навчити робити те саме. А це - вже талант.

Сертифікат

div5

Ну як же без нього? Буде, дуже презентабельний. Готуй місце на стінці. Але краще - якісні знання, ніж сертифікати, правда?

Працевлаштування

div5

Курс пройдено? Відтепер ми будемо жити з тобою довго та щасливо. Ми гарантовано надаємо роботу кращим випускникам, чиї роботи та фінальні проекти змусять нас вас полюбити. Маємо власну in-house digital-агенцію, яка працює виключно з закордонними партнерами. І так, we are hiring!

Три кроки, щоб почати

div5

1

Крок

Оплатити курс прямо на сайті або ми можемо виставити рахунок
2

Крок

Чекати електронного листа з докладною інструкцією про те, куди зайти, що скачати, як встановити необхідне програмне забезпечення перед початком навчання
3

Крок

Розпочати навчання з нами