Комп’ютер для сеньйорів та сеньйоріт online
вік 45+

Image

Технології змінюють цей світ на краще. Але не завжди ми встигаємо за ними. Отже, саме час взяти себе в руки та вивчати, як підкорити собі всі оті девайси, з якими так вправно працюють малолітні діти. Це – абсолютно не страшно та безпечно. Не бійтесь помилитися, він не вибухне. Чесно) Чим більше ви будете практикувати, тим краще буде виходити. Ми розкажемо вам все про внутрішній світ комп’ютера, про додатки та за стосунки, які полегшать вам життя, про світ нових можливостей, в якому ви знайдете для себе безліч цікавого: від порад щодо городництва до зустрічі з людьми онлайн, яких не бачили довгі роки. А спілкування з рідними та близькими буде ще більше, за допомогою месенджерів, чатів та соціальних мереж. Не обмежуйте себе та довіртесь нам. Ви – зможете! Потім скажете нам спасибі)


  18.05.2024 2 400 ₴
  1,5 міс., 2 рази/тиж., 90 хв. безкоштовно

Які переваги курсу?

div

Ми живемо з тобою в одному ритмі і прекрасно знаємо твої потреби. Тому все буде:

 • швидко
 • ефективно
 • зрозуміло
 • без бла-бла

Стислі терміни, витримка корисного, трохи проблем з практичними заняттями - це експрес-режим, марафон, аби не чекати більше та бути попереду. Заощаджуємо твій час, нерви, гроші.

Для кого цей курс?

div

Неважливо, хто ти - школяр, студент, менеджер в банку, власник бізнесу, надаєш послуги або в пошуку себе і нової професії - цей курс допоможе тобі здобути сучасні знання на навички для себе та своєї справи, змінити професію, заробити гроші або просувати власні ідеї, товари та послуги тут і зараз. Технології змінюють цей світ швидко, тому у тебе є 10 хв на роздуми. Час пішов…

Структура курсу

div

Блок 1
Як влаштована ота штука, що зветься комп’ютером

 • Що таке браузер і з чим його їдять
 • Закладки та паролі/логіни. Як все пам’ятати та не забути?
 • Месенджери - як бути сучасним та завжди онлайн
 • Електронна пошта. Як вона працює та чому може полегшити вам життя

Блок 2
Пакет MS Office (Word, Exel, Power Point)

 • Знайомство з інструментами програми - майже дзен і перехід на новий рівень бутя
 • Використання утиліт та прикладних програм. Все не так складно, як здається на перший погляд

Блок 3
Курс "Допоможи собі сам"

 • Помилки та проблеми, які найчастіше виникають під час користування комп’ютером

Викладачі

div5

Хочеш знати більше про викладачів? В нас працюють кращі. Ті, які практикують самі, але найголовніше - можуть і вас навчити робити те саме. А це - вже талант.

Сертифікат

div5

Ну як же без нього? Буде, дуже презентабельний. Готуй місце на стінці. Але краще - якісні знання, ніж сертифікати, правда?

Працевлаштування

div5

Курс пройдено? Відтепер ми будемо жити з тобою довго та щасливо. Ми гарантовано надаємо роботу кращим випускникам, чиї роботи та фінальні проекти змусять нас вас полюбити. Маємо власну in-house digital-агенцію, яка працює виключно з закордонними партнерами. І так, we are hiring!

Три кроки, щоб почати

div5

1

Крок

Оплатити курс прямо на сайті або ми можемо виставити рахунок
2

Крок

Чекати електронного листа з докладною інструкцією про те, куди зайти, що скачати, як встановити необхідне програмне забезпечення перед початком навчання
3

Крок

Розпочати навчання з нами