Графіка та відео 3D
вік 11+

Image

Справжній WOW-курс для тих, хто вже опанував базове програмування. Ми навчимо створювати 3D анімацію та героїв до неї, використовуючи серйозні програми та окуляри віртуальної реальності.

Створення саме відео контенту зараз має найбільшу популярність і вплив на глядачів. Розробка власного кліпу, відеоролику, міні-фільму, анімації та відео графіки в 3D - про все це ми не тільки поговоримо, але й практично відтворимо протягом курсу. Тобі точно буде що викласти на ютьюб!


  3 місяці, 1 раз/тиж., 90 хв.

   21.08.2021


  1 000 ₴

Для кого цей курс?

div

Для дітей, для найменших відвідувачів, для школярів, для дівчат, для батьків (так, в нас можливість відкритих уроків, де ви із задоволенням поринете у світ програмування, електроніки, фізики, інших точних наук тощо)

Викладачі

div5

Хочеш знати більше про викладачів? В нас працюють кращі. Ті, які практикують самі, але найголовніше - можуть і вас навчити робити те саме. А це - вже талант.

Сертифікат

div5

Ну як же без нього? Буде, дуже презентабельний. Готуй місце на стінці. Але краще - якісні знання, ніж сертифікати, правда?

Працевлаштування

div5

Курс пройдено? Відтепер ми будемо жити з тобою довго та щасливо. Ми гарантовано надаємо роботу кращим випускникам, чиї роботи та фінальні проекти змусять нас вас полюбити. Маємо власну in-house digital-агенцію, яка працює виключно з закордонними партнерами. І так, we are hiring!

Три кроки, щоб почати

div5

1

Крок

Оплатити курс прямо на сайті або ми можемо виставити рахунок
2

Крок

Чекати електронного листа з докладною інструкцією про те, куди зайти, що скачати, як встановити необхідне програмне забезпечення перед початком навчання
3

Крок

Розпочати навчання з нами