WOW-дизайнер Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign
вік 16+

Image

Цей курс складається з 3 модулів, які пов’язані між собою, але можуть бути вивчені і окремо. Цей курс для тих, хто планує стати професійним дизайнером, чи створювати власний візуальний контент для соціальних мереж, хто хоче просувати свій бізнес та не хоче витрачати час, гроші на послуги дизайнера, ті, хто планують в подальшому створювати сайти (перший крок для курсу веб-дизайну).


  2 місяці, 2 рази/тиж., 90 хв.

   16.05.2024


2 750 ₴   2 200 ₴

Adobe Photoshop

div

Adobe Photoshop - призначений для редагування цифрових фотографій та створення растрової графіки. Photoshop також містить інструменти для цифрового живопису, зокрема набори пензлів. Користувач може змінювати їх розмір, кут нахилу, колір. Підтримується встановлення сторонніх пензлів, стилів, шрифтів, палітр. Попри те, що спочатку програма була розроблена як редактор зображень для поліграфії, в наш час вона широко використовується і у веб-дизайні.

Photoshop Illustrator

div

Photoshop Illustrator - професійний графічний редактор для створення та редагування векторної графіки. За допомогою програми можна створювати логотипи, малювати іконки для сайтів, фігури, складні схематичні зображення, піктограми тощо.

Photoshop Indesign

div

Photoshop Indesign - це професійна програма для верстки та макетування, яка може використовуватися для створення постерів, флаєрів, брошур, журналів, газет та книг.Поєднує роботу в обох двох вищеназваних редакторах.

Які переваги курсу?

div

Ми живемо з тобою в одному ритмі і прекрасно знаємо твої потреби. Тому все буде:

 • швидко
 • ефективно
 • зрозуміло
 • без бла-бла

Стислі терміни, витримка корисного, трохи проблем з практичними заняттями - це експрес-режим, марафон, аби не чекати більше та бути попереду. Заощаджуємо твій час, нерви, гроші.

Для кого цей курс?

div

Неважливо, хто ти - школяр, студент, менеджер в банку, власник бізнесу, надаєш послуги або в пошуку себе і нової професії - цей курс допоможе тобі здобути сучасні знання на навички для себе та своєї справи, змінити професію, заробити гроші або просувати власні ідеї, товари та послуги тут і зараз. Технології змінюють цей світ швидко, тому у тебе є 10 хв на роздуми. Час пішов…

Структура курсу

div

Блок 1
Adobe Photoshop

З повною структурою цього модуля можна познайомитися тут.

Блок 2
Photoshop Illustrator

 • Знайомство з інтерфейсом програми та її інструментами
 • Способи створення векторних зображень
 • Способи обводки та заповнення контурів
 • Прозорість та маскування
 • «Живі» переходи, спотворення та деформація
 • Робота з текстом

Блок 3
Photoshop Indesign

 • Знайомство з програмою, її інструментами
 • Модульні сітки та основи векторної графіки
 • Робота з текстом та зображеннями
 • Робота зі стилем та кольором
 • Багатоколонкова верстка, створення зв’язаних фреймів

Викладачі

div5

Хочеш знати більше про викладачів? В нас працюють кращі. Ті, які практикують самі, але найголовніше - можуть і вас навчити робити те саме. А це - вже талант.

Сертифікат

div5

Ну як же без нього? Буде, дуже презентабельний. Готуй місце на стінці. Але краще - якісні знання, ніж сертифікати, правда?

Працевлаштування

div5

Курс пройдено? Відтепер ми будемо жити з тобою довго та щасливо. Ми гарантовано надаємо роботу кращим випускникам, чиї роботи та фінальні проекти змусять нас вас полюбити. Маємо власну in-house digital-агенцію, яка працює виключно з закордонними партнерами. І так, we are hiring!

Три кроки, щоб почати

div5

1

Крок

Оплатити курс прямо на сайті або ми можемо виставити рахунок
2

Крок

Чекати електронного листа з докладною інструкцією про те, куди зайти, що скачати, як встановити необхідне програмне забезпечення перед початком навчання
3

Крок

Розпочати навчання з нами