О нас

div5

DoIT School - это первая
атмосферная школа IT-образования и инноваций.

Мы созданы для того, чтобы убедить вас, что ИТ может стать делом
вашей жизни. Что это не очень сложно и совсем не страшно. Что IT - не
только для мальчишек, но и точно для девочек. Что почтенный возраст - не
повод отказываться от возможностей и современных знаний. Что все гениальное
может быть очень простым.

Мы влюбим вас в современные технологии так, как это не делал никто другой. Мы обещаем
бытьс вами рядом в радости и не создавать печали. Быть интересными всегда. И не терять
чувство юмора.

Итак, если вы ищете лучшие ИТ курсы для детей или взрослых - ваша интуиция вас не подвела.
Добро пожаловать в DoIT School!

DoIT School - это первая
атмосферная школа IT-
образования и инноваций.

Мы созданы для того, чтобы убедить вас,
что IT может стать делом вашей жизни. Что это не очень сложно и совсем не страшно. Что IT - не только для мальчишек, но и точно для девочек. Что почтенный возраст - не повод отказываться от возможностей и современных знаний. Что все гениальное может быть очень простым.

Мы влюбим вас в современные технологии так, как это не делал никто другой. Мы обещаем бытьс вами рядом в радости и не создавать печали. Быть интересными всегда. И не терять чувство юмора.

Итак, если вы ищете лучшие IT курсы для детей или взрослых - ваша интуиция вас не подвела. Добро пожаловать в DoIT School!

Новости

div5


Новости

div5


 • ЭКСКЛЮЗИВНО!

  Занятия с использованием
  очков виртуальной реальности

  Глубокое погружение в технологии.
  Новые впечатления от учебы

 • СКОРО!

  STEM-образование с
  эффектом «вау»

  Современная лаборатория, мастерская
  исследователя, новейшее оборудование -
  для властелинов Колец и не только.

 • ХИТ!

  Первый инновационный
  детский лагерь doIT camp

  Английский плюс технологии
  Современные знания для современных
  детей. Им понравится, обещаем!

 • FREE!

  Бесплатные занятия по
  программированию для детей
  9-11 лет

  В партнерстве со всеукраинской
  сетью Code Club UA
  Социальный проект Поддерживаем других!

Курсьі для дeтей

div5

Курсьі для дeтей

div

seo icon

Комп’ютер для початківців
вік 6+


  3 місяці, 2 рази/тиж., 60 хв.

   28.10.2019


  800 ₴

Хочете віддати дитину вчитися програмуванню? Давайте розпочнемо спочатку. Ми рекомендуємо відвідати короткий курс про роботу комп’ютера та його реанімацію, якщо він раптово згаснув, встановлення програм, швидкість друку, інформаційну безпеку. Ми навчимо їх корисним навичкам та допоможемо бути з Комп’ютером на «ти».


Докладніше

icon of progam

Програмування Scratch & Python
вік 6+


  6 місяців, 1 раз/тиж., 90 хв.

   23.11.2019


  800 ₴

Курс з вивчення відомої мови програмування, яку використовують такі ІТ-гіганти, як Google, Facebook, Mozilla. Розвиває аналітичне мислення, знайомить з поняттями алгоритмів, циклів, базовими речами у програмуванні. Складається з 2 модулів (по 6 місяців кожний), де ми розвиваємо навички 4C (креатив, комунікаційні навички, вміння працювати в команді, критичне мислення) та алгоритмічне мислення. Цікаве програмування для майбутнього Ваших дітей!


Докладніше

icon of videomontag

Анімація & відеоігри
вік 7+


  6 місяців, 1 раз/тиж., 90 хв.

   18.11.2019


  1 000 ₴

Це – наступний крок після вивчення 2 модулів програмування Scratch. Курс покликаний практично застосувати отримані навички при створенні проектів, які пропонує як тренер, так і самі діти. Ми презентуємо вам більш, ніж 12 проектів, що зробить ваша дитина власноруч.


Докладніше

icon of progam

Програмування Minecraft Edu
вік 7+


  9 місяців, 1 раз/тиж., 90 хв.

   17.11.2019


  800 ₴

Курс програмування та STEM-освіти для дітей на базі відомої та улюбленої гри Minecraft. Тепер можна грати і навчатися одночасно! Повне занурення в світ ІТ та програмування у формі цікавої та пізнавальної гри, протягом якої діти будуть працювати над спільними проектами та виконувати різні практичні завдання. З нами навчання - не нуденна справа, а цікава та сповнена емоціями подорож у світі, який створюєш власноруч. Курс складається з 3 рівнів по 3 місяці кожний.


Докладніше

site of icon

Програмування HTML, JavaScript, CSS
вік 9+


  6 місяців, 1 раз/тиж., 90 хв.

   30.11.2019


  800 ₴

Ми навчимо їх робити деякі складні, корисні, серйозні та "дорослі" речі, як: створення власного сайту та популярного нині лендинг-пейдж, розумітися на веб-дизайні, створювати графічні зображення на веб-сторінках, оперувати основними поняттями в сфері IT, вміти захищати власний проект по закінченню курсу.


Докладніше

icon of present

Робототехніка & Електроніка Arduino C++
вік 9+


  6 місяців, 1 раз/тиж., 90 хв.

   30.11.2019


  800 ₴

Знаєте, чому діти постійно розбирають свої іграшки? Вони намагаються дізнатись, як вони влаштовані. Це їм подобається! Ми ж пропонуємо зацікавити їх зворотнім процесом: створити робота, запрограмувати його та нехай він виконує всі наші забаганки, правда? У другому модулі курсу ми вчимо електроніку з WOW-ефектом. Під час занять працюємо з наборами Arduino Kit. 90% заняття - практична робота. Вивчатимемо базові закони програмування на мові С++, електроніки, фізики, механіки та математики одночасно.


Докладніше

site of icon

Створення App для смартфонів
вік 9+


  6 місяців, 2 раз/тиж., 60 хв.

   23.11.2019


  1 000 ₴

Унікальний власний авторський курс, який навчить дітей розробці власних застосунків на мобільні телефони. Можливо, ви хочете створити програму для створення запрошень на свято чи застосунок, який перетворює ваше фото на фото кота? Ми пропонуємо стати співавторами корисних та зручних за стосунків для смартфонів Apple. Курс може бути продовженням курсу Програмування HTML, CSS, Java Script.


Докладніше

icon of present

Графіка та відео 3D
вік 11+


  3 місяці, 1 раз/тиж., 90 хв.

   21.11.2019


  1 000 ₴

Справжній WOW-курс для тих, хто вже опанував базове програмування. Ми навчимо створювати 3D анімацію та героїв до неї, використовуючи серйозні програми та окуляри віртуальної реальності. Створення саме відео контенту зараз має найбільшу популярність і вплив на глядачів. Розробка власного кліпу, відеоролику, міні-фільму, анімації та відео графіки в 3D - про все це ми не тільки поговоримо, але й практично відтворимо протягом курсу. Тобі точно буде що викласти на ютьюб!


Докладніше

Курсьі для взросльіх

div5

icon of progam

Програмування Java, JavaScript, Python, PHP, C#, C++ вік 18+


  1-3 міс., 2 рази/тиж., 120 хв.

   23.11.2019


4 000 ₴   3 200 ₴

Найближчими роками попит на ІТ-спеціалістів буде тільки зростати. Отже, вони будуть найбажанішими працівниками з високим рівнем доходу. Ми пропонуємо курс з вивчення найбільшого переліку сучасних мов програмування у найкоротші терміни. Поєднуємо практичні вправи на занятті з опрацюванням теоретичного матеріалу вдома. Трішки наполегливості – і ви вже впевнено дивитесь у майбутнє!


Докладніше

icon of progam

Програмування Front-End & Back-End
вік 18+


  3 місяці, 2 рази/тиж., 90 хв.

   23.11.2019


4 000 ₴   3 200 ₴

Два повноцінних курси, один з яких Front-End – про створення сайту, що зосереджений на тих елементах сайту, які ви бачите у браузері і з якими взаємодієте. А інший Back-End - «невидимий двигун» сайту. Бекенд-розробники пишуть код, використовуючи такі мови програмування, як PHP, Ruby on Rails, Python, Java, C# та інші. Коли потрібно виконати якусь операцію, бекенд-код взаємодіє з базою даних (використовуючи MySQL, SQL, Microsoft Access і т.д.). Після цього інформація повертається в формі фронтенд-коду.


Докладніше

icon of webdesign

Створення сайтів & landing page на базі WP & PHP
вік 18+


  1 місяць, 2 рази/тиж., 90 хв.

   30.11.2019


3 500 ₴   3 000 ₴

У будь-якого пристойного бізнесу є сайт. А якщо його немає – це просто питання часу. Кількість запитів на розробку сайтів зашкалює. Попит на розробку сайтів та лендінг пейдж зростає у геометричній прогресії, у середньому такий вид робіт оцінюється від 8000 до 30 000 грн. за проект. А отже, саме час бути у тренді. Ми навчимо вас робити сайти, від яких ви будете в захваті. Інші - також. Без знання мов програмування. Без попередньої підготовки. І так, цей курс дуже френдлі саме для дівчат!


Докладніше

icon of photoshop

WOW-дизайнер Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign
вік 16+


  2 місяці, 2 рази/тиж., 90 хв.

   23.11.2019


2 500 ₴   2 000 ₴

Цей курс складається з 3 модулів, які пов’язані між собою, але можуть бути вивчені і окремо. Цей курс для тих, хто планує стати професійним дизайнером, чи створювати власний візуальний контент для соціальних мереж, хто хоче просувати свій бізнес та не хоче витрачати час, гроші на послуги дизайнера, ті, хто планують в подальшому створювати сайти (перший крок для курсу веб-дизайну).


Докладніше

icon of photoshop

3D графіка на базі 3D Max
вік 16+


  2 місяці, 2 рази/тиж., 90 хв.

   26.11.2019


  3 000 ₴

Корисний курс для дизайнерів інтер’єрів, промислового, ландшафтного дизайну, архітекторів, розробників макетів, відеоігор. 3D графіка – це сукупність прийомів та інструментів, призначених для зображення об'ємних об'єктів. Найбільше застосовується для створення зображень, які в подальшому використовуватимуться на екрані або роздруківках, кінематографі, друкованій продукції, а також у науці та промисловості (створення тривимірних моделей товарів, продукції тощо).


Докладніше

icon of webdesign

Web-design +
вік 16+


  2 місяці, 2 рази/тиж., 90 хв.

   23.11.2019


2 500 ₴   2 000 ₴

Ти мрієш про крутий візуальний контент, а послуги дизайнера - дуже дорого та не завжди те, що треба?
Ти маєш творчий потенціал та хочеш цим заробляти на життя?
Ти вирішив змінити професію?
Тоді цей курс для тебе.


Докладніше

icon of seo

Digital Marketing интернет-маркетинг СЕО + SMM возраст 18+


  1 мес., 2 раза/нед., 120 мин.

   19.11.2019


3 000 ₴   2 400 ₴

Якщо тебе або твого бізнесу немає в інтернеті - тебе немає взагалі. Поки ти відсутній чи малопомітний у інформаційному просторі, твої конкуренти набирають обертів та отримують прибутки. Як себе позиціонувати, просувати власні послуги, виводити продукт на перші шпальти пошукових систем, бути цікавим та мати прихильників розкажемо на власному авторському курсі. Тільки актуальна інформація, перевірені на власному досвіді прийоми, останні тенденції та те, що працює та «заходить».


Докладніше

icon of gramotnist

Комп’ютер для сеньйорів та сеньйоріт
вік 18+


  1,5 міс., 2 рази/тиж., 60 хв.

   06.11.2019


2 200 ₴   2 000 ₴

Ми навчимо Вас чи Ваших найстарших членів сім’ї та родини бути з ноутбуком на "ти". Відтепер месенджери, чати, вайбери та скайпи, електронні пошти та браузери стануть звичним життям тих, хто ще не встигає за технічним прогрессом. Протягом курсу з'ясуємо, як влаштований комп’ютер, що таке браузер, закладки та як пам’ятати паролі/логіни, навчимо користуватися е-поштою, пакетом MS Office. Перейдемо на новий рівень буття?


Докладніше

Курсьі online

div5

Курс зі створення WOW-презентацій online
вік 18+

  18.11.2019 3 000 ₴
  1 місяць, 2 рази/тиж., 120 хв. 2 700 ₴

Онлайн-курс про те, як створювати ефектні та ефективні презентації. Пам’ятаєте, у вас є перші 30 сек, аби справити враження? Відлік пішов. Ми навчимо вас підбирати кольори, надавати динаміку слайдам, візуалізувати великі об’єми даних та робити такі презентації, що запам’ятаються надовго. Працюємо з PP та використовуємо секретні інструменти. Життєво необхідно всім, хто хоче бути почутим. Побаченим. Успішним.


Подробнее

Курс по Web-design online
возраст 18+

  28.11.2019 4 000 ₴
  1,5 мес., 2 раза/нед., 90 мин. 3 600 ₴

Web-дизайн - это процесс создания сайтов, который включает в себя техническую разработку удобной структуры веб-страницы, ее графического оформления и дальнейшей передачи информации в сеть.


Подробнее

Курс зі створення сайтів на базі WP & landing page online
вік 18+

  23.11.2019 3 500 ₴
  1 місяць, 2 рази/тиж., 120 хв. 3 000 ₴

У будь-якого пристойного бізнесу є сайт. А якщо його немає – це просто питання часу. Кількість запитів на розробку сайтів зашкалює. Попит на розробку сайтів та лендінг пейдж зростає у геометричній прогресії, у середньому такий вид робіт оцінюється від 8000 до 30 000 грн. за проект. А отже, саме час бути у тренді. Ми навчимо вас робити сайти, від яких ви будете в захваті. Інші - також. Без знання мов програмування. Без попередньої підготовки. І так, цей курс дуже френдлі саме для дівчат!


Подробнее

Курс з Adobe Photoshop online
вік 18+

  23.11.2019
  1,5 міс., 2 рази/тиж., 120 хв. 3 000 ₴

Курс з фотошопу онлайн потрібен тобі, як повітря. Якщо ти - дизайнер, фотограф, маркетолог, художник, ілюстратор, підприємець, що бажаєш навчитися робити цей світ кращим, візуалізувати власні ідеї, трішки прикрасити реальність – тобі тільки сюди. До зустрічі!


Подробнее