15/42 вул. Соборна  ТЦ Мега  Кременчук +38 067 488 8575

Навіщо Вам IT-курси?

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Сьогодні слово «IT» у кожного на вустах. Це поняття настільки міцно увійшло у наше повсякденне життя, що стало майже невід’ємною його частиною: щодня ми чуємо новини про розробки у сфері IT, споглядаємо стрімкий розвиток технологій. А стандартні навички володіння комп’ютером на рівні користувача давно вже є вимогою часу. Але як щодо того, щоб не лише використовувати інноваційні досягнення технічного прогресу, але й самому долучитись до його творення?.. Думаєте, це неможливо?  ̶  Читайте далі!

Чому IT-курси – саме те, що Вам потрібно:

  • На курсах IT Ви отримаєте справжні знання, яким ніколи не навчать на уроках інформатики в школі. Ніяких нудних заучувань того, як називаються панелі меню та решта елементів інтерфейсу, натомість – формування практичних навичок роботи у програмному середовищі за технологією контекстного навчання.
  • У програмі курсів – використання найновіших веб-платформ і вивчення актуальних на сьогодні мов програмування. Тут Ви точно не почуєте таких слів-динозаврів, як Basic або Pascal! :)
  • Впровадження принципів гейміфікації навчального процесу (підходів на основі гри) – відтепер навчання є не лише корисним, але й справді цікавим
  • Відвідуючи IT-курси, Ви отримаєте нагоду кардинально змінити своє життя – здобути нову престижну професію, стати сучасним затребуваним спеціалістом, котрий може створювати програмні продукти і працювати у провідних компаніях з будь-якої точки світу.

Окрім того, Ви значно розширите Ваш світогляд, познайомитесь із цікавими людьми і зможете втілити свій творчий потенціал у сфері кодингу, кібернетики та програмного моделювання. Тож чого Ви чекаєте? Якщо Ви захоплюєтесь новітніми технологіями, прагнете до розвитку та самовдосконалення, – курси IT саме для Вас!

Pin It